Zadzwoń do nas: tel. 61 823 68 60

Odwiedź nasz gabinet: Poznań, ul. Umultowska 37a

Płytnik - dobry gabinet stomatologiczny

O nas

Poznańskie centrum stomatologii Płytnik to profesjonalny gabinet dentystyczny, oferujący kompleksową opiekę w zakresie leczenia i prawidłowej higieny jamy ustnej.

Nasza praktyka stomatologiczna oparta jest na silnych, rodzinnych fundamentach, a ich początki siegają 1926 roku. Z pokolenia na pokolenie zarażamy się pasją wykonywania tego zawodu. Wspieramy się i uzupełniamy w naszej pracy.

Stworzyliśmy gabinet z myślą o pacjentach wymagających, oczekujących bezbolesnej i nowoczesnej terapii stomatologicznej. Poszukujących kompleksowego leczenia bez bólu, stresu, w komforcie i przyjaznej atmosferze. Dla dorosłych i dla najmłodszych pacjentów.

Leczymy w zgodzie z najwyższymi standardami. Dzięki efektom naszej pracy, kwalifikacjom stomatologów, techników, całego personelu, jesteśmy doceniani nie tylko w Poznaniu. Mamy wielu pacjentów z całego obszaru aglomeracji poznańskiej. Z naszych usług często korzystają również pacjenci z zagranicy. Serdecznie zapraszamy.

Nasz zespół

Magdalena Goc-Płytnik

lekarz stomatolog

Cierpliwość, spokój i indywidualne podejście do pacjenta - to cechy dzięki którym pacjenci pokonują strach przed leczeniem. Jej pasją jest stomatologia estetyczna.

Andrzej Płytnik

lekarz stomatolog

Lekarz od tak zwanych trudnych przypadków. Jego zawodową pasją jest protetyka.

Olga Suszka

dyplomowana higienistka stomatologiczna

W naszym gabinecie dba o sprawny przebieg zabiegów, zajmuje się profesjonalną profilaktyką stomatologiczną, wybielaniem oraz infiltracją płynną żywicą - Icon. Sympatyczna, cierpliwa, ambitna i wielozadaniowa.

Izabela Szukała

dyplomowana asystentka stomatologiczna

Nadzoruje pracę gabinetów od strony asysty, dba o zaopatrzenie i czynnie asystuje przy wszystkich zabiegach.

Referencje

Pacjenci o nas

"Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Lekarz obchodził się ze mną delikatnie. Przy każdej czynności dokładnie opowiadał, co teraz robi i dlaczego. Do takich gabinetów warto chodzić.”

Anna K.

Masz wątpliwości, pytania?

Umów się na bezpłatną
konsultację stomatologiczną

Imię
Adres email
Nr telefonu