Zadzwoń do nas: tel. 61 823 68 60

Odwiedź nasz gabinet: Poznań, ul. Umultowska 37a

Medycyna estetyczna: SINCLAIRHA

Oferta w ramach zabiegów medycyny estetycznej:

  • wypełnienia kwasem hialuronowym zmarszczek i fałdów skóry
  • modelowanie i poprawienie konturu ust
  • nici liftingujące

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym - naturalne odmłodzenie

Kwas hialuronowy to naturalny związek wiążący i magazynujący wodę w skórze właściwej, poprawiający jej elastyczność i sprężystość. Wraz z upływem czasu nasz organizm wytwarza coraz mniej naturalnego kwasu hialuronowego. Prowadzi to do wiotczenia skóry i powstawania zmarszczek. Aby zapobiec tym procesom, a nawet odwrócić niekorzystne efekty działania czasu, możemy uzupełnić jego braki.

Modelowanie i poprawianie konturu ust

Także usta tracą swoją jędrność i zwężają się z upływem lat. Maleje ich wyrazistość, a wokół pojawiają się pionowe zmarszczki. Twarz nabiera wyrazu zmęczenia i smutku wraz z pogłębiającymi się bruzdami wargowo nosowymi i opadającymi z czasem kącikami ust.

Modelowanie ust i poprawianie ich konturu za pomocą kwasu hialuronowego znacząco wpływa na poprawę ich wyglądu. Twarz wygląda młodziej, atrakcyjniej, zdrowo i naturalnie.

Nici liftingujące - lifting bez skalpela

Zabieg rewitalizacji cery za pomocą nici liftingujących zalecany jest osobom, którym zależy na odmłodzeniu skóry bez przechodzenia inwazyjnego zabiegu chirurgicznego. Zabieg ten polecany jest wszystkim, którzy pragną poprawić owal swojej twarzy, zredukować zmarszczki lub ujędrnić skórę. Polecamy go zarówno kobietom jak i mężczyznom. Przewagi tego typu zabiegu, to przede wszystkim natychmiastowy efekt oraz brak nacięć i blizn.

Tą metodą zwalczymy oznaki starzenia nie tylko u starszych osób. Również młodsze pacjentki skorzystają na możliwości poprawy wyglądu kości policzkowych, czy też zmiany kształtu łuków brwiowych.

Czy wypełnienia kwasem hialuronowym są bezpieczne?

Tak, to w pełni bezpieczna procedura medyczna. Kwas hialuronowy stosowany w zabiegach medycyny estetycznej ma postać żelu i jest zmodyfikowaną postacią tego samego kwasu, jaki występuje naturalnie w ludzkim organizmie.

Na pytania dotyczące oferty i usług gabinetu medycyny estetycznej Płytnik w Poznaniu odpowiadamy pod numerem telefonu 61 823 68 60. Zapraszamy.

Referencje

Pacjenci o nas

"Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Lekarz obchodził się ze mną delikatnie. Przy każdej czynności dokładnie opowiadał, co teraz robi i dlaczego. Do takich gabinetów warto chodzić.”

Anna K.

Masz wątpliwości, pytania?

Umów się na bezpłatną
konsultację stomatologiczną

Imię
Adres email
Nr telefonu