Zadzwoń do nas: tel. 61 823 68 60

Odwiedź nasz gabinet: Poznań, ul. Umultowska 37a

Protetyka stomatologiczna

Poznańskie laboratorium protetyczne PŁYTNIK oferuje pełen zakres usług i prac. Dzięki stałej obecności technika dentystycznego podczas procesu leczenia możemy podjąć się wykonania najbardziej skomplikowanych uzupełnień. Nasi specjaliści dysponują profesjonalną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Korzystamy z nowoczesnych technik i materiałów oferując oczekiwaną jakość bez kompromisów.

Nowoczesna protetyka

Nowoczesna protetyka respektuje założenia filozofii MID (Minimally Invasive Dentistry). Jej esencją jest dbałość o minimalną utratę twardych tkanek zęba przy projektowaniu i leczeniu protetycznym.

Nasi lekarze i technicy, kierując się tymi kryteriami, maksymalnie chronią i oszczędzają strukturę naturalnych zębów.

Prace protetyczne:

  • korony porcelanowe na metalu, korony pełnoceramiczne - CERCON, LAVA
  • mosty porcelanowe na metalu, mosty pełnoceramiczne - CERCON, LAVA
  • onlay, inlay
  • protezy zębowe ruchome osiadające, protezy overdenture (mocowane na korzeniach i implantach za pomocą zatrzasków), protezy szkieletowe, protezy natychmiastowe
  • wkłady koronowo korzeniowe z metalu, złota
  • szyny relaksacyjne, podnoszące zwarcie

Na pytania dotyczące oferty i usług protetycznych naszego poznańskiego laboratorium odpowiadamy pod numerem telefonu 61 823 68 60. Zadzwoń i umów się na niezobowiązujące spotkanie. Zapraszamy.

Referencje

Pacjenci o nas

"Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Lekarz obchodził się ze mną delikatnie. Przy każdej czynności dokładnie opowiadał, co teraz robi i dlaczego. Do takich gabinetów warto chodzić.”

Anna K.

Masz wątpliwości, pytania?

Umów się na bezpłatną
konsultację stomatologiczną

Imię
Adres email
Nr telefonu