Zadzwoń do nas: tel. 61 823 68 60

Odwiedź nasz gabinet: Poznań, ul. Umultowska 37a

Stomatologia dziecięca

Wizyta u stomatologa może być dla dzieci i rodziców wyzwaniem połączonym ze sporym stresem, dlatego najmłodsi pacjenci korzystający z usług naszego poznańskiego gabinetu mogą liczyć na specjalne względy. Odwiedzające nas dzieci traktujemy z ogromną dozą empatii. Małych pacjentów otaczamy szczególną opieką, tak aby leczenie przebiegało w przyjemnej atmosferze i co ważne dla przyszłych kontaktów dziecka ze stomatologiem, pozostawiło właściwe, pozytywne skojarzenia. Zdobyliśmy certyfikat "Gabinet przyjazny dziecku".

Oferta zabiegów stomatologii dziecięcej w naszym gabinecie:

  • wizyta adaptacyjna
  • kontrola ząbkowania
  • lakowanie zębów
  • lakierowanie
  • leczenie zębów mlecznych oraz stałych
  • wypełnienia kolorowe
  • ekstrakcja zębów mlecznych i stałych

Wizyta adaptacyjna u stomatologa dziecięcego

Gorąco zachęcamy rodziców do odbywania wizyt adaptacyjnych ze swoimi dziećmi w naszym poznańskim gabinecie dentystycznym. Pierwsza wizyta dziecka u dentysty może zadecydować o jego stosunku do leczenia stomatologicznego w całym dorosłym życiu. Uraz na tym etapie rozwoju małego pacjenta z pewnością sprawi, że i w przyszłości będzie unikać wizyt u stomatologa.

Wizyty adaptacyjnej nie łączymy z jakimkolwiek zabiegiem. Jej jedynym celem jest oswojenie dziecka z otoczeniem i atmosferą gabinetu stomatologicznego, z dentystą dziecięcym i personelem. Wizyta adaptacyjna to świetny sposób na wyrobienie u dziecka pozytywnych nawyków i skojarzeń, które zaprocentują w przyszłości.

Na pytania dotyczące oferty i usług stomatologicznych dla dzieci w naszym gabinecie w Poznaniu odpowiadamy pod numerem telefonu 61 823 68 60. Zapraszamy.

Referencje

Pacjenci o nas

"Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Lekarz obchodził się ze mną delikatnie. Przy każdej czynności dokładnie opowiadał, co teraz robi i dlaczego. Do takich gabinetów warto chodzić.”

Anna K.

Masz wątpliwości, pytania?

Umów się na bezpłatną
konsultację stomatologiczną

Imię
Adres email
Nr telefonu