Zadzwoń do nas: tel. 61 823 68 60

Odwiedź nasz gabinet: Poznań, ul. Umultowska 37a

Stomatologia estetyczna

Piękny uśmiech to zdrowe, białe zęby.

Czasem uzyskanie takiego efektu może wymagać wykorzystania nowoczesnych technik i materiałów dentystycznych, profesjonalizmu i kunsztu lekarza oraz współdziałania wielu dziedzin stomatologii. Spełniamy te warunki.

Stomatologia estetyczna to grupa zabiegów dentystycznych, których zadaniem jest poprawa wyglądu zębów i estetyki twarzy. Zalicza się do niej wybielanie zębów, korygowanie ich kształtu i ustawienia oraz uzupełnianie braków w uzębieniu.

Oferujemy następujące zabiegi stomatologii estetycznej:

  • licówki porcelanowe
  • licówki kompozytowe
  • usuwanie białych plam na zębach - infiltracja płynną żywicą ICON DMG
  • usuwanie diastemy
  • odbudowa estetyczna zębów materiałem kompozytowym - korygowanie, konturowanie zębów
  • wybielanie zębów
  • wybielanie zębów wraz ze znoszeniem nadwrażliwości - PREVDENT

Wybielanie zębów i odwrażliwianie metodą Prevdent

W gabinecie stomatologicznym PŁYTNIK w Poznaniu stosujemy ceniony przez pacjentów i lekarzy, nowoczesny system Prevdent. Wybielanie zębów metodą PREVDENT jest zabiegiem w 100% bezpiecznym i oprócz efektu estetycznego powoduje odwrażliwienie zębów i remineralizację ich szkliwa. Prevdent, to zęby bielsze o 7-8 odcieni w 1,5 godziny. Zabieg przeprowadzany jest wyłącznie w gabinecie stomatologicznym. Efekt wybielania utrzymuje się od 2 do 3 lat.

Leczenie próchnicy bez borowania - Icon

Nowa metoda zwana infiltracją próchnicy pozwala na wczesne leczenie próchnicy bez poświęcania zdrowej tkanki zęba. Zasada działania polega na zamykaniu porów próchnicy w szkliwie za pomocą specjalnego tworzywa sztucznego zwanego infiltratorem, które wnika w próchnicę poprzez siły kapilarne. Blokuje to drogi dyfuzji kwasów powodujących próchnicę i zatrzymuje jej rozwój. Dzięki temu próchnica zatrzymywana jest już w stadium początkowym. Bez borowania, podczas jednej tylko wizyty, łatwo i bezboleśnie.

Na pytania dotyczące oferty i usług stomatologii estetycznej naszego poznańskiego gabinetu odpowiadamy pod numerem telefonu 61 823 68 60. Zapraszamy.

Referencje

Pacjenci o nas

"Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Lekarz obchodził się ze mną delikatnie. Przy każdej czynności dokładnie opowiadał, co teraz robi i dlaczego. Do takich gabinetów warto chodzić.”

Anna K.

Masz wątpliwości, pytania?

Umów się na bezpłatną
konsultację stomatologiczną

Imię
Adres email
Nr telefonu