Zadzwoń do nas: tel. 61 823 68 60

Odwiedź nasz gabinet: Poznań, ul. Umultowska 37a

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza obejmuje leczenie próchnicy zębów. To przede wszystkim zabiegi polegające na usunięciu chorobowo zmienionej tkanki i odbudowie zęba za pomocą odpowiednich materiałów. Wykorzystując odpowiednie, nowoczesne metody i techniki dentystyczne potrafimy odzyskać pierwotny, naturalny kolor i kształt zęba.

W naszym poznańskim gabinecie korzystamy z najwyższej jakości materiałów (w tym ENAMEL). To gwarancja, by efekty leczenia pozostały trwałe oraz zapewniły oczekiwany przez pacjenta efekt estetyczny.

Oferta zabiegów stomatologii zachowawczej:

  • leczenie próchnicy zębów
  • wypełnienia czasowe
  • wypełnienia stałe światłoutwardzalne kompozytowe - ENAMEL
  • odbudowa korony zęba materiałem kompozytowym wzmocniona wkładem k-k z włókna szklanego
  • endodoncja
  • szynowanie rozchwianych zębów

Nowoczesne wypełnienia stomatologiczne ENAMEL

Systemy wypełnień dentystycznych ENAMEL HRi oraz ENAMEL Function należą do najnowocześniejszych materiałów stosowanych dziś w stomatologii. Swoją popularność zyskały dzięki niezwykłym parametrom wytrzymałościowym oraz estetycznym. Pozwalają na trwałą i niezauważalną odbudowę zęba, nawet w przypadkach dużych ubytków.

Wypełnienie materiałami ENAMEL imituje naturalne szkliwo zęba. Jego kolor, który można dopasować do pozostałych zębów, jak również (co niezwykle istotne) właściwości optyczne. Jako jedyny posiada mechaniczne i funkcyjne własciwości identyczne z reprezentowanymi przez złoto i najbliższe szkliwu naturalnemu.

Endodoncja - leczenie kanałowe

Naszym pacjentom oferujemy również rozpoznawanie i leczeniem chorób miazgi zęba oraz tkanek okołowierzchołkowych. Podstawową metodą leczenia tego typu schorzeń jest leczenie kanałowe.

Na pytania dotyczące oferty i usług gabinetu stomatologii Płytnik w Poznaniu odpowiadamy pod numerem telefonu 61 823 68 60. Zapraszamy.

Referencje

Pacjenci o nas

"Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Lekarz obchodził się ze mną delikatnie. Przy każdej czynności dokładnie opowiadał, co teraz robi i dlaczego. Do takich gabinetów warto chodzić.”

Anna K.

Masz wątpliwości, pytania?

Umów się na bezpłatną
konsultację stomatologiczną

Imię
Adres email
Nr telefonu